Bizi Takip Edin:

Konya Zirkonyum Diş Kaplama ve 2022 Fiyatları

Gülüşünüz için çözümler

Konya Zirkonyum Diş Kaplama

Estetik diş hekimliği uygulamalarımız arasında yer alan Konya Zirkonyum Diş Kaplama & Fiyatları hakkında bilgi almak için kliniğimizi ziyaret edebilirsiniz. Genel diş hekimliği prosedürleri ışığında sürdürülen uygulamalar, sağlıklı ve güzel bir gülümseme sürecinin temelini oluşturur.

Konya Zirkonyum Diş Kaplama
Konya Zirkonyum Diş Kaplama

Doğru Gülüş Dizaynı ve Doğal Görünen Dişler

Estetik diş hekimliği uygulamalarımız sayesinde dişler güzel görünür ve kişi kendine güvenerek güler. Alanında uzman hekimler tarafından yapılan doğru tespitlerle sorunu giderecek minimal tedavilerle en iyi ve kalıcı sonuca ulaşılır.

Zirkonyum kronlar sayesinde dişler doğal bir görünüm kazanır. Işık geçirme özelliğine sahip olan zirkonyum kaplama ile dış görünüm yapaylıktan uzaklaşır. Zirkonyum malzeme diş ve diş eti ile bütünlüğü uzun yıllar boyunca korur, estetiktir ve sağlamdır. Özellikle estetik gerektiren ön bölge dişlerde ışık geçirgenliği sağlayan zirkonyum, doğal sonuçlar verir.

Zirkonyum kaplama genellikle çürük dişlerin restorasyonu için tercih edilir. Ön dişlerde estetik ve arka dişlerde sağlamlık özelliklerinin öne çıktığı uygulama kliniğimizde kişiye özel planlama yapılarak en başarılı sonuca ulaşır.

Dentova Group

Zirkonyum Kaplamanın Özellikleri Nelerdir?

Doğal görünüme sahip zirkonyum kaplama kırılmaz, çatlamaz, son derece sağlamdır. Aşınmalara ve korozyona karşı dirençli olan kaplama, yarı saydam özelliğiyle ışığı geçirerek ana dişlerle maksimum uyumu yakalar.

Şimdi Arayın:

Konya Zirkonyum Diş
Dentova Group

Zirkonyum Kaplamanın Sağladığı Avantajlar Nelerdir?

Beyaz renge kolayca dönüşebilen zirkonyum kaplama, kolay şekil alır. Ağızda uzun yıllar güvenle kalan uygulama metal içermez. Sıcak ve soğuk yiyecek, içeceklere dirençli olan malzeme hassas ve duyarlı değildir.

Bize Ulaşın

6 farklı kliniğimiz sayesinde size en yakın olan kliniğimizle iletişime geçebilir ve kolayca randevu alabilirsiniz.

Zirkonyum Kaplama Tedavi Aşamaları

Konya ağız ve diş sağlığı kliniğimizde kaplama tedavisi öncesinde acı hissinin kaybolması için hastaya anestezi verilir.

  • İşleme tabi dişler uygun miktarda küçültüldükten sonra ölçü alınır.
  • Törpülenerek küçültülen dişlere geçici diş yapıştırılır.
  • Diş rengi seçimi yapılır.
  • Ölçüsü alınan dişler en kısa sürede hazırlanarak geçici dişler çıkartıldıktan sonra yerine takılır.
  • Periyodik kontrollerin sonunda hastanın tedavisi tamamlanır.

Diş rengi seçiminde hastayı yönlendirerek sonucun en başarılı şekilde olmasına katkı sunan hekimlerimiz, tedavi sürecinin her aşamasında gerekli bilgilendirmeyi yapar. Uygun hareket ve doğru bakımla uzun ömürlü kullanılan Konya Zirkonyum Diş Kaplama ve Fiyatları kişiye özel olarak hesaplanır.

Dentova Group
Dentova Diş Hekimleri

Ali Ayrancı

Diş Hekimi Ali Ayrancı günümüz modern diş hekimliğinde fonksiyon kadar estetiği ön planda tutan bir anlayışla mesleğini icra etmektedir.

Ahmet Dikici

Çalışmalrında daha çok estetik kozmetik diş hekimliği,gülüş tasarımı,estetik dolgular,zirkonyum kaplama ve implantoloji üzerin’de yoğunlaşmıştır.

Ali İhsan Erkan

Uzm. Dr. Dt. Ali İhsan Erkan, yıllardır kazandığı tecrübelerle bilimsel diş hekimliği ışığında diş sağlığı ve estetik problemlerinize çözüm buluyor.

Sema Koyuncu

Ortodontik tedavilerin uzun sürmesi hastaları tedaviden uzaklaştıran en önemli etken olmasından dolayı tedavi süresini kısaltan yöntemlere ilgi duymuştur.

Muhammed Kayhan

Muhammed Kayhan yıllar boyunca biriktirdiği tecrübesi ile, siz değerli diş sorunları olan hastaları sorunsuz bir şekilde tedavi etmektedir.

Feyza Erboyacı

Çocuk diş hekimliği, kanal tedavisi, protetik diş tedavileri, ağız ve diş cerrahileri, diş dolguları gibi bir çok alanda çalışmalarımı sürdürmekteyim.