Bizi Takip Edin:

Konya Lamina Diş Kaplama ve 2022 Fiyatları

Gülüşünüz için çözümler

Konya Lamina Diş Kaplama

Daha estetik bir gülüşe sahip olmak ve dişlerde oluşan görüntü bozukluklarının üstesinden gelmek için Konya laima diş kaplama hizmeti alınabilir. Kişiye özel diş ölçüleri alınarak, oldukça hassas bir klinik çalışma ile gerçekleştirilen bu işlem, dişlerde çok güzel ve estetik bir görünüm elde edilmesini sağlar. Dişin kırılması ve deforme gibi durumlarda da lamina diş kaplama tedavisi her hastaya başarılı bir şekilde uygulanabilir.

Konya Lamina Diş Kaplama
Konya Lamina Diş Kaplama

Dentova Group

Lamina Diş Kaplama Nedir?

Diş sorunları yaşayan her yaştan kadın-erkek bireye uygulanabilen lamina diş tedavisi, kırılmış veya aşınmış dişlerin restore edilmesini sağlar. Birbirinden ayrık dişlerin aralarındaki boşlukları kapatmak için de lamina diş kaplama tercih edilebilir. Çok ince yapıda olan ve yaprak şeklinde diş minelerine yapıştırılan bu porselen materyaller çekme, itme ve ısırma gibi kuvvetlere karşı yüksek dayanıklılık gösterir.

Şimdi Arayın:

Konya Lamina Diş Kaplama Tedavisi
Dentova Group

Lamina Diş Kaplama Tedavisi

Normal diş teli tedavisinden farklı bir tekniği bulunan lamina diş kaplama tedavisi, kullanılabilirlik açısından geleneksel ortodonti tedavinden bir farkı yoktur. Bu nedenle her türlü ortodonti tedavi için kullanımı uygundur. Estetik olması ve metal diş teli gözükmeden dişlerin istenen görüntüye kavuşmasını sağlayan bir yöntem olduğu için geniş bir kitle tarafından tercih edilir. Buna bağlı olarak lamina diş kaplama tedavisinde talep edilen fiyatlar, geleneksel ortodonti tedavi ücretlerine göre daha yüksek olduğu unutulmamalıdır. Detaylı bilgileri Konya lamina diş kaplama merkezimizden öğrenebilirsiniz.

Bize Ulaşın

6 farklı kliniğimiz sayesinde size en yakın olan kliniğimizle iletişime geçebilir ve kolayca randevu alabilirsiniz.

Dentova Group
Dentova Diş Hekimleri

Ali Ayrancı

Diş Hekimi Ali Ayrancı günümüz modern diş hekimliğinde fonksiyon kadar estetiği ön planda tutan bir anlayışla mesleğini icra etmektedir.

Ahmet Dikici

Çalışmalrında daha çok estetik kozmetik diş hekimliği,gülüş tasarımı,estetik dolgular,zirkonyum kaplama ve implantoloji üzerin’de yoğunlaşmıştır.

Ali İhsan Erkan

Uzm. Dr. Dt. Ali İhsan Erkan, yıllardır kazandığı tecrübelerle bilimsel diş hekimliği ışığında diş sağlığı ve estetik problemlerinize çözüm buluyor.

Sema Koyuncu

Ortodontik tedavilerin uzun sürmesi hastaları tedaviden uzaklaştıran en önemli etken olmasından dolayı tedavi süresini kısaltan yöntemlere ilgi duymuştur.

Muhammed Kayhan

Muhammed Kayhan yıllar boyunca biriktirdiği tecrübesi ile, siz değerli diş sorunları olan hastaları sorunsuz bir şekilde tedavi etmektedir.

Feyza Erboyacı

Çocuk diş hekimliği, kanal tedavisi, protetik diş tedavileri, ağız ve diş cerrahileri, diş dolguları gibi bir çok alanda çalışmalarımı sürdürmekteyim.