Bizi Takip Edin:

Konya Diş Polikliniği 2022

Gülüşünüz için çözümler

Konya Diş Polikliniği

Konya Diş Polikliniği, Konya ilinde yaşayan ve herhangi bir sebepten ötürü diş problemi yaşayan kişiler tarafından sıklık ile araştırılmaktadır. Kendilerine uygun tedavinin yapılması için diş hekimlerinden yardım almak isteyen hastalar, ilgili işlemleri en iyi şekilde gerçekleştirecek hekim arayışı içerisine girmektedirler. Bu noktada bizler, uzman kadromuz ve tedavilerimizde kullandığımız ileri teknoloji yöntemlerimiz ile her türlü diş tedavisi talebinizde yanınızda olduğumuzu belirtmek isteriz.

Konya Diş Protezi Tedavisi

Polikliniğimizde hastalarımıza uyguladığımız tedavilerden birisi, diş protezi tedavisidir. Polikliniğimize, tedavi olmak amacı ile başvuran hastalarımızın sorununu tespit ettikten sonra protez yapımı sürecinin başlatılmasına karar veren uzman hekimlerimiz, tedavi ile ilgili gerekli bilgilendirmeleri yaparak, hastaların da süreç ile ilgili bilgi sahibi olmasını sağlarlar. Diş protezi tedavi süreci, tedavi aşamasında kullanılacak olan protez çeşidine göre değişiklik göstermektedir. Eksik dişin ya da dişlerin tamamlanması amacı ile uygulanan bir tedavi yöntemi olan diş protezi tedavisi, eksik olan diş sayısına ve diğer faktörlere göre farklı diş protezi türleri kullanımını gerektirebilmektedir. Protez türleri arasında erilen karar, tedavi süresine etki etmektedir. Polikliniğimizde hem sabit hem de hareketli protez tedavisi uygulanmaktadır. Uzman hekimlerimizin tanı ve tedavi yöntemi ile siz değerli hastalarımızın görüşleri birleştirilip, hangi protez çeşidinin kullanılması gerektiğine karar verilir.

Dentova Group

Konya Diş Polikliniği Ortodonti Tedavisi

Ortodonti tedavisi her yaştan insana uygulanan bir tedavi yöntemidir. Bu yöntemde diş çapraşıklığının ve çene problemlerinin giderilmesi hedeflenir. Hem sağlık açısından hem de kişinin psikolojisinin şekillenmesi açısından oldukça önemli bir tedavi yöntemi olan ortodonti, özgüven artışını da sağladığı için oldukça fazla tercih edilmektedir.

Ortodontik sorunlar pek çok sebeplerden ötürü ortaya çıkabilmektedir. Genetik faktörlerden yeme bozukluklarına kadar pek çok dış etkenin etki ettiği ortodontik rahatsızlıklar, küçük yaşlarda başlayabileceği gibi daha ileri yaşlarda da ortaya çıkabilmektedir. Bu neden ile sorunun fark edilmesi ile birlikte bir diş hekimine başvuru yapılması oldukça önemlidir.

Ortodonti tedavilerinin yapılabilmesi için yalnızca diş hekimliği fakültelerinden mezun olmak yeterli değildir. Bu tedavilerin uygulanabilmesi için ilgili hekimin ortodonti uzmanı olması gerekmektedir. Bu noktada bizler, ekibimizde yer alan uzman hekimlerimiz ile her türlü ortodontik müdahaleye en iyi şekilde gerçekleştirerek, tedavinin kusursuz bir şekilde ilerlemesini sağlıyoruz. Bu sayede hastalarımızın polikliniğimize adım attıkları günden, tedavilerinin bittiği güne kadar mutlu olmalarını sağlıyoruz.

Şimdi Arayın:

konya diş muayenesi
Dentova Group

Konya Diş Polikliniği Kanal Tedavisi

Kanal tedavisi hemen hemen her yaştan insanın başına, hayatında bir kere de olsa gelmiş olan bir süreci kapsamaktadır. Kişilerin ağız sağlığının korunmasına engel olan bir numaralı faktör olan çürüklerin, kırıkların ve çatlakların tedavi edilmesi amacı ile kullanılan bu yöntem, yalnızca diş sağlığına değil çene kemikleri üzerinde de etkilidir.

Dişin en iç tabakasında pulpa adı verilen bir yapı bulunmaktadır. Bu yapı dişi besleyen kanalları içerisinde barındırır. Pulpanın en iyi şekilde korunması, diş sağlığının devamı açısından oldukça önemlidir. Diş çürükleri, diş kırıkları ya da diş çatlakları zamanla pulpanın içerisine bakteri dolmasına ve bu bakterilerin de hem dişi yok etmesine hem de çene kemiğini eritmesine sebep olabilmektedir. Bu neden ile ilgili durumların ortaya çıkması halinde, hiç vakit kaybedilmeden bir diş hekimine başvurulması oldukça önemlidir.

Konya Diş Polikliniği olarak bizler, uzman diş hekimi kadromuz ile kanal tedavisinde ağrısız, sızısız, rahat bir süreci garanti ediyoruz. Deneyimlerimiz ve ileri teknoloji kullandığımız tedavi yöntemlerimiz ile kanal tedavilerinizi en kısa sürede tamamlıyor ve ağız içi sağlığınızın korunmasına yardımcı oluyoruz.

Bize Ulaşın

6 farklı kliniğimiz sayesinde size en yakın olan kliniğimizle iletişime geçebilir ve kolayca randevu alabilirsiniz.

Dentova Group
Dentova Diş Hekimleri

Ali Ayrancı

Diş Hekimi Ali Ayrancı günümüz modern diş hekimliğinde fonksiyon kadar estetiği ön planda tutan bir anlayışla mesleğini icra etmektedir.

Ahmet Dikici

Çalışmalrında daha çok estetik kozmetik diş hekimliği,gülüş tasarımı,estetik dolgular,zirkonyum kaplama ve implantoloji üzerin’de yoğunlaşmıştır.

Ali İhsan Erkan

Uzm. Dr. Dt. Ali İhsan Erkan, yıllardır kazandığı tecrübelerle bilimsel diş hekimliği ışığında diş sağlığı ve estetik problemlerinize çözüm buluyor.

Sema Koyuncu

Ortodontik tedavilerin uzun sürmesi hastaları tedaviden uzaklaştıran en önemli etken olmasından dolayı tedavi süresini kısaltan yöntemlere ilgi duymuştur.

Muhammed Kayhan

Muhammed Kayhan yıllar boyunca biriktirdiği tecrübesi ile, siz değerli diş sorunları olan hastaları sorunsuz bir şekilde tedavi etmektedir.

Feyza Erboyacı

Çocuk diş hekimliği, kanal tedavisi, protetik diş tedavileri, ağız ve diş cerrahileri, diş dolguları gibi bir çok alanda çalışmalarımı sürdürmekteyim.