Bizi Takip Edin:

Konya Diş Dolgu Tedavisi ve 2022 Fiyatları

Gülüşünüz için çözümler

Konya Diş Dolgusu

Diş tedavilerin en sık başvurulan yöntemlerden biri dolgulardır. Hem hasta sağlığı hem de estetik açısından bu dolgular uygulanabilir. Diş kaybı, çürük ve diş boşlukları gibi birçok nedene bağlı olarak bu tedavilere başvurulabilir. Konya diş dolgusu fiyatları uzman kliniğimizde hastaların tedaviden en iyi şekilde yararlanması için mevcut yasal tarifelere göre en uygun şekilde belirlenmiştir. Bu sayede herkesin gönül rahatlığıyla diş dolgusu tedavilerinde de uzmanlarımızı tercih etmesi mümkündür.  

konya diş dolgusu
konya diş dolgusu

Diş Dolgusu Nedir, Nasıl Yapılır?

Diş dolgusu en basit tanımıyla çürüyen dişin temizlenmesiyle veya diğer nedenlere bağlı olarak dişte ortaya çıkan boşlukların doldurulması için uygulanan bir tedavi yöntemidir. Farklı malzemeler dolgu için kullanılabilir. Burada uygulanacak yöntem ve kullanılacak malzeme hekim tercihine göre değişebilir. Konya dolgu ve diğer diş tedavilerinde uzmanlarımız her hasta için yapılacak muayene ve tetikler sonucuna göre uygun tedavi metodunu belirleyecektir.

Hangi Durumlarda Diş Dolgusu Yapılır?

Dişlerde dolgu uygulaması sağlık ve estetik amaçlı olarak yapılabilir. Ancak genel olarak şu tip durumların görülmesiyle dolgu yöntemlerine başvurulmaktadır:
• Diş çürükleri sonucu oluşan boşlular.
• Kırılma veya çatlamış dişler.
• Deforme sorunları vb.
Çiğneme güçlüğü ve hassasiyet sorunlarının görülmesi genelde dişlerde görülen boşluklar sonucu ortaya çıkmaktadır. Uygun ve kaliteli dolgu malzemeleri ile bu alanların doldurularak ağız ve diş sağlığı merkezi imkanlarımızdan da yararlanarak uzmanlarımız tarafından dişler eski haline getirilmektedir.

Dentova Group

Konya Diş Dolgusu Tedavisi Hakkında

Ağız ve diş sağlığı alanında faaliyet gösteren kamu ve özel birçok kurum tarafından diş dolgusu hizmetleri verilmektedir. Diş dolgusu yapan Dentova Group üzerinden bu hizmeti alabilirsiniz. Dolgu tedavilerimizde sağlık ve estetik amaçlı uygulanan çok sayıda tedavi yöntemi sizi eski sağlığınıza kavuşturacaktır. Diş yüzeyinden en az madde kaybı ile uygulanan dolgu sayesinde yaşam kalitenizde ve ağız ve diş fonksiyonlarınızın daha sağlıklı bir şekilde yerine getirilmesi sağlanır.

Şimdi Arayın:

konya diş dolgu fiyatları
konya diş dolgusu tedavisi
Dentova Group

Konya Estetik Diş Dolgusu

Dişlerde çeşitli kompozit malzemeler kullanılarak hastaların diş rengine uygun dolgularla gülüş tasarımının yapılması estetik diş hekimliğinin uzmanlığına girmektedir. Kişinin bir yandan sağlıklı dişler ile yaşam kalitesi artırılırken, diğer yandan estetik özelliklerle güzel bir görünüm kazandırılmaktadır. Estetik diş dolgusu yaptıranlar elde ettikleri bu tip faydalar ile günümüzde gülüş tasarımına da ilgi duyamaya başlamıştır.
Bize Ulaşın

6 farklı kliniğimiz sayesinde size en yakın olan kliniğimizle iletişime geçebilir ve kolayca randevu alabilirsiniz.

Konya Diş Dolgu Fiyatları

Dolgu sırasında tercih edilecek malzemelere göre farklı fiyatlandırmalar ortaya çıkacaktır. Ancak sağlık ile ilgili tüm uygulamalarda kaliteli malzemelerin tercih edilmesi her zaman için önemlidir. Konya diş tedavi ücretleri gibi bu tip tedavi yöntemlerinde de farklı fiyat politikaları uygulanacaktır.

Dişlerinizde estetik bir görünüm kazanmak veya çürüme, kırılma ya da çatlama gibi sorunlardan kaynaklı dolgu tedavisi için ihtiyaç duymanız halinde uygun Konya diş dolgusu fiyatları ve uzmanlığımız ile yanınızdayız.

Dentova Group
Dentova Diş Hekimleri

Ali Ayrancı

Diş Hekimi Ali Ayrancı günümüz modern diş hekimliğinde fonksiyon kadar estetiği ön planda tutan bir anlayışla mesleğini icra etmektedir.

Ahmet Dikici

Çalışmalrında daha çok estetik kozmetik diş hekimliği,gülüş tasarımı,estetik dolgular,zirkonyum kaplama ve implantoloji üzerin’de yoğunlaşmıştır.

Ali İhsan Erkan

Uzm. Dr. Dt. Ali İhsan Erkan, yıllardır kazandığı tecrübelerle bilimsel diş hekimliği ışığında diş sağlığı ve estetik problemlerinize çözüm buluyor.

Sema Koyuncu

Ortodontik tedavilerin uzun sürmesi hastaları tedaviden uzaklaştıran en önemli etken olmasından dolayı tedavi süresini kısaltan yöntemlere ilgi duymuştur.

Muhammed Kayhan

Muhammed Kayhan yıllar boyunca biriktirdiği tecrübesi ile, siz değerli diş sorunları olan hastaları sorunsuz bir şekilde tedavi etmektedir.

Feyza Erboyacı

Çocuk diş hekimliği, kanal tedavisi, protetik diş tedavileri, ağız ve diş cerrahileri, diş dolguları gibi bir çok alanda çalışmalarımı sürdürmekteyim.