Bizi Takip Edin:

Konya Diş Eti Tedavisi ve Hastalıkları – Periodontoloji

Gülüşünüz için çözümler

Konya Diş Eti Tedavisi ve Hastalıkları

Hastalarda ciddi ağrılar, kanamalar ve bunlara benzer diğer sorunlar ile nükseden diş eti hastalıklarının tedavisinde, periodontoloji Konya diş eti tedavisi ve hastalıkları uzmanlarımız tarafından en iyi yöntemler uygulanmaktadır. Günümüzde hemen hemen her insanın hayatı boyunca en az bir kere karşılaştığı diş eti sorunlarının sayısız nedeni olabilir.

Konya Diş Eti Tedavisi ve Hastalıkları – Periodontoloji
Konya Diş Eti Tedavisi ve Hastalıkları – Periodontoloji

Diş Eti Sorunları

Hastaların yaşam kalitesinde ciddi bir düşüşe neden olan diş ve diş eti sorunları, kalıtsal nedenlere bağlı olarak gelişebileceği gibi travmalar sonrasında veya başka hastalıklara bağlı olarak da ortaya çıkabilir. Konya diş eti tedavisi için erken teşhis ciddi önem taşır.

Dentova Group

Periodontoloji (Diş Eti Hastalıkları) Tedavileri Nelerdir?

Dişleri çevreleyen dokular olan diş etleri ve diş köklerinde yer alan kemikte görülen hastalıkların tedavisinde uzmanlaşan bilim dalına periodontoloji denir. Günümüzde sağlıksız beslenmeden kalıtsal problemlere kadar birçok nedene bağlı olarak periodontoloji alanına giren hastalıklar ortaya çıkabilir. Konya periodontoloji uzmanlarımız tarafından ortaya çıkan sayız diş eti rahatsızlığına yönelik şu tip tedaviler yaygın olarak uygulanmaktadır:

  • Gingivitis (diş eti iltihabı) tedavileri.
  • Cerrahi peripdontal tedaviler.
  • Subgingival kürtaj tedavileri.
  • Diş eti kanamaları tedavisi.
  • Flep operasyonları vb.

Şimdi Arayın:

Konya Diş Eti Tedavisi ve Hastalıkları
Dentova Group

Konya Diş Eti Hastalıkları Kliniği

Ağız ve diş sağlığına önem vermek, ilerleyen yaşlarda görülecek diş kayıplarının önüne geçilmesi ve hayatınızın her anında sizi rahatsız edecek sayısız problemin önceden engellenmesi açısından son derece önemlidir. Diş eti tedavisi yapan hastaneler arasında kliniğimiz, periodontoloji alanında yer alan sayısız tedavi hizmetinden en iyi şekilde yararlanmanızı sağlayacaktır. Diş eti sorunlarından kurtulmak için uzman bir diş hekimine görünmeniz tavsiye edilir.

Bize Ulaşın

6 farklı kliniğimiz sayesinde size en yakın olan kliniğimizle iletişime geçebilir ve kolayca randevu alabilirsiniz.

Konya Diş Eti (Periodontoloji) Hastalıkları Tedavi Fiyatları

Konya diş eti hastalıkları tedavi fiyatları için kliniğimize gelip muayene olmanız gerekir. Diş etlerinde birçok nedene bağlı olarak sorunlar meydana gelebilir. Bu sorunların ortaya çıktığı ilk andan itibaren uzman bir diş hekimine görünmek ilerleyen dönemde ortaya çıkabilecek birçok sorunun önlenmesinde hayati önem taşır. Diş etlerinde kanama, şişme, kızarıklık, diş etlerinde çekilme, açığa çıkan diş kökü, hassasiyet, kötü koku ve daha birçok belirtiye sahip kişilerin periodontoloji Konya diş eti tedavisi ve hastalıkları bölümümüze gelerek muayene olması son derece önemlidir.

Dentova Group
Dentova Diş Hekimleri

Ali Ayrancı

Diş Hekimi Ali Ayrancı günümüz modern diş hekimliğinde fonksiyon kadar estetiği ön planda tutan bir anlayışla mesleğini icra etmektedir.

Ahmet Dikici

Çalışmalrında daha çok estetik kozmetik diş hekimliği,gülüş tasarımı,estetik dolgular,zirkonyum kaplama ve implantoloji üzerin’de yoğunlaşmıştır.

Ali İhsan Erkan

Uzm. Dr. Dt. Ali İhsan Erkan, yıllardır kazandığı tecrübelerle bilimsel diş hekimliği ışığında diş sağlığı ve estetik problemlerinize çözüm buluyor.

Sema Koyuncu

Ortodontik tedavilerin uzun sürmesi hastaları tedaviden uzaklaştıran en önemli etken olmasından dolayı tedavi süresini kısaltan yöntemlere ilgi duymuştur.

Muhammed Kayhan

Muhammed Kayhan yıllar boyunca biriktirdiği tecrübesi ile, siz değerli diş sorunları olan hastaları sorunsuz bir şekilde tedavi etmektedir.

Feyza Erboyacı

Çocuk diş hekimliği, kanal tedavisi, protetik diş tedavileri, ağız ve diş cerrahileri, diş dolguları gibi bir çok alanda çalışmalarımı sürdürmekteyim.