Bizi Takip Edin:

Konya Diş Beyazlatma ve Diş Taşı Temizliği 2022

Gülüşünüz için çözümler

Konya Diş Beyazlatma

Gündelik yaşamda diş ve ağız hijyeni birçok açıdan önemlidir. Başta özgüveni artıran bu uygulamalar kapsamında diş beyazlatma ve diş taşı temizliği öne çıkar. Konya diş beyazlatma ve diş taşı temizliği zaman içinde yetersiz bakım uygulamaları veya yeme içme alışkanlıklarına göre sararan, taş oluşan dişlerin eski haline getirilmesini sağlamaktadır. Bu tedavi yöntemleri diş sağlığını koruduğu gibi dişlere estetik yönden güzel bir görünüm sağlayacaktır. Dişlerde görülen sararma probleminin ve taş oluşumunun birçok farklı nedeni olabilir. Yeni nesil etkili yöntemler ile dişlerinizde görülen bu sorunları kliniğimizden tedavi hizmeti alarak geride bırakabilirsiniz.

konya diş beyazlatma
konya diş beyazlatma

Konya Diş Beyazlatma Tedavisi

Dişler zaman içinde birçok nedene bağlı olarak asıl rengini kaybederek sararmaya başlar. Sigara, alkol, asitli içeceklerin sık tüketimi ve sağlıksız beslenme temel nedenler arasında yer almaktadır. Rengi sararan ve koyulaşan dişlerin eski sağlıklı görünümüne kavuşması için düzenli bakım ve hijyen kurallarına uyulması şarttır. Konya diş beyazlatma tedavisi kapsamında birçok tedavi yönteminden söz edilebilir. Kliniğimizde uzmanlarımız tarafından uygulanan diş beyazlatma tedavileri kalıcı sonuçlar verir. Ancak düzenli ağız ve diş bakımlarının tedavi sonrasında ihmal edilmesi zaman içinde aynı sorunların ortaya çıkmasına neden olacaktır.

Dentova Group

Konya Diş Taşı Temizliği Tedavisi

Çeşitli aletler kullanılarak klinik ortamda gerçekleştirilen diş taşı temizliği, daha sağlıklı ve güzel görünüme sağlık dişlere kavuşmak için uygulanan önemli bir tedavi yöntemidir. Diş taşı olarak tanımlanan bu rahatsızlık temelde tartar olarak da bilinir. Sertleşen plak ve mineral birikimi, uzun süre temizlenmediği takdirde dişlere zarar verecektir. Dişlerin büyük bir bölümümü kısa sürede kaplaması mümkündür. Diş eti çizgisinin altına kadar ilerlediği durumlar gözlemlenmiştir. Konya diş temizleme tedavileri kapsamında diş taşlarından kurtulmak isteyenler için uzman hekim muayenesi sonrasında uygun yöntem seçilecektir. İşlem sonrasında dişlerde daha estetik bir görünüm kazanılır ve diş fonksiyonları eskisi gibi sağlıklı şekilde yerine getirilir.  

Şimdi Arayın:

konya diş taşı temizliği
Dentova Group

Konya Diş Taşı Temizliği Fiyatları

Diş taşı oluşumuna neden olan faktörlerin ortadan kaldırılması ve dişlerin tartardan temizlenmesi için diş taşı temizliği tedavilerine başvurulması gerekmektedir. Konya diş temizleme fiyatları içinde uygulanacak tedavi yöntemlerine göre farklı ücretler belirlenebilir. Çoğu zaman ihmal edilen diş bakımları sonucu ortaya çıkan bu tip sorunlar, beraberinde birçok farklı diş ve diş eti sorununu da getireceği için ek tedavilere başvurulması da mümkündür.

Bize Ulaşın

6 farklı kliniğimiz sayesinde size en yakın olan kliniğimizle iletişime geçebilir ve kolayca randevu alabilirsiniz.

Konya Diş Beyazlatma Fiyatları

Diş beyazlatma işlemleri basit fakat hem önemli hem de etkili bir tedavi yöntemidir. Estetik bir görünümün yanı sıra dişlerin renk değişimine neden olan birçok sorunun sebep olabileceği unsurlar da ortadan kaldırılmaktadır. Konya diş beyazlatma ve diş taşı temizliği basit görünen fakat etkileri kişinin hayat kalitesini bir hayli artıran tedavi yöntemleri arasında öne çıkar. Fiyatlar ise uygulanacak tedavi yöntemlerine göre değişiklik göstermektedir.

Dentova Group
Dentova Diş Hekimleri

Ali Ayrancı

Diş Hekimi Ali Ayrancı günümüz modern diş hekimliğinde fonksiyon kadar estetiği ön planda tutan bir anlayışla mesleğini icra etmektedir.

Ahmet Dikici

Çalışmalrında daha çok estetik kozmetik diş hekimliği,gülüş tasarımı,estetik dolgular,zirkonyum kaplama ve implantoloji üzerin’de yoğunlaşmıştır.

Ali İhsan Erkan

Uzm. Dr. Dt. Ali İhsan Erkan, yıllardır kazandığı tecrübelerle bilimsel diş hekimliği ışığında diş sağlığı ve estetik problemlerinize çözüm buluyor.

Sema Koyuncu

Ortodontik tedavilerin uzun sürmesi hastaları tedaviden uzaklaştıran en önemli etken olmasından dolayı tedavi süresini kısaltan yöntemlere ilgi duymuştur.

Muhammed Kayhan

Muhammed Kayhan yıllar boyunca biriktirdiği tecrübesi ile, siz değerli diş sorunları olan hastaları sorunsuz bir şekilde tedavi etmektedir.

Feyza Erboyacı

Çocuk diş hekimliği, kanal tedavisi, protetik diş tedavileri, ağız ve diş cerrahileri, diş dolguları gibi bir çok alanda çalışmalarımı sürdürmekteyim.