Bizi Takip Edin:

Konya Diş Muayenesi & 2022 Fiyatları

Gülüşünüz için çözümler

Konya Diş Muayenesi

Ağız ve diş sağlığı herkes için önemlidir. Özellikle erken yaşlarda yapılan düzenli bakım ve kontroller sayesinde kişinin yaşam kalitesi artacaktır. Günümüzde birçok kişi başta fiyatlar olmak üzere birçok nedene bağlı olarak diş muayenelerinden kaçınır. Ancak Türkiye genelinde olduğu gibi Konya diş muayenesi fiyatları ağız ve diş sağlığınızı korumanızda sizin yanınızdadır.

konya diş muayenesi
konya diş muayenesi

Konya diş muayene ücretleri

Gelişen tıp teknolojileri sayesinde diş tedavilerinde yeni nesil araç gereçler ve kaliteli tedavi malzemelerimizle yaşam kalitenizi artırmanızda destek oluyoruz. Düzenli muayene ile diş ve diş eti problemlerinin ortaya çıkmasının önüne geçebilir ve olası birçok hastalığa karşı erken teşhis ile önlem alabilirsiniz. Konya diş muayene ücretleri hasta menfaati düşünülerek ve Türk Diş Hekimleri Birliği tarafından belirlenen tariflere göre uygun oranlarla kliniğimiz tarafından belirlenmiştir.

Dentova Group

Konya Diş Polikliniği Diş Muayenesi Hizmetleri

İnsan hayatında en şiddetli ve yaşam kalitesini düşüren ağrılar diş ve diş eti sorunları olarak ilk sıralarda yer almaktadır. Diş eti muayenesi literatürde oral diagnoz olarak tanımlanır. Bu yöntem ile ağız içinde ortaya çıkması muhtemel birçok rahatsızlığın önceden tespit edilerek uygun tedavinin uygulanmasını hedefler. Bu genel kontrol sonrasında dişlerde olası fiziksel bozukluklar, enfeksiyonlar ile tüm diş ve diş eti sorunlarının çözümü sağlanmaktadır. Fiyatlar ise muayene sonrasında uygulanacak yönteme göre değişir. Konya diş çekimi fiyatları dahil birçok hizmet türüne göre farklı tarifler uygulanacaktır.

Kliniğimizin uzmanlarının tecrübelerinden yararlanarak tedavi/muayene olmak istediğiniz anda şu tip başlıca hizmetlerden yararlanabilirsiniz:

  • Diş muayenesi.
  • İmplant ve protez uygulamaları.
  • Diş çekimi.
  • Dolgu tedavileri.
  • Ortodonti vb.

Şimdi Arayın:

konya diş muayenesi
Dentova Group

Konya Özel Diş Muayene Ücretleri Ne Kadar?

Günümüzde çoğu insan diş ve diş eti sorunlarının kendi kendine geçmesini bekleyerek uzman desteğinden kaçınır. Ancak bu durum son derece tehlikelidir. Çekincelerden biri de diş muayenesi fiyatları olarak karşımıza çıkıyor. Kliniğimizden uzman desteği alarak tüm muayene ve tedaviler için uygun fiyatlar ile en iyi şekilde yararlanabilirsiniz.  

Diş muayenesi yaptırmak özellikle ortaya çıkacak ağrısı ve sancılı birçok hastalığın önceden önlenmesini sağlar. Bu nedenle Konya diş muayenesi fiyatları ne olursa olsun herhangi bir sorunla karşılaştığınız an kliniğimiz uzmanlığından yararlanabilirsiniz.

Bize Ulaşın

6 farklı kliniğimiz sayesinde size en yakın olan kliniğimizle iletişime geçebilir ve kolayca randevu alabilirsiniz.

Dentova Group
Dentova Diş Hekimleri

Ali Ayrancı

Diş Hekimi Ali Ayrancı günümüz modern diş hekimliğinde fonksiyon kadar estetiği ön planda tutan bir anlayışla mesleğini icra etmektedir.

Ahmet Dikici

Çalışmalrında daha çok estetik kozmetik diş hekimliği,gülüş tasarımı,estetik dolgular,zirkonyum kaplama ve implantoloji üzerin’de yoğunlaşmıştır.

Ali İhsan Erkan

Uzm. Dr. Dt. Ali İhsan Erkan, yıllardır kazandığı tecrübelerle bilimsel diş hekimliği ışığında diş sağlığı ve estetik problemlerinize çözüm buluyor.

Sema Koyuncu

Ortodontik tedavilerin uzun sürmesi hastaları tedaviden uzaklaştıran en önemli etken olmasından dolayı tedavi süresini kısaltan yöntemlere ilgi duymuştur.

Muhammed Kayhan

Muhammed Kayhan yıllar boyunca biriktirdiği tecrübesi ile, siz değerli diş sorunları olan hastaları sorunsuz bir şekilde tedavi etmektedir.

Feyza Erboyacı

Çocuk diş hekimliği, kanal tedavisi, protetik diş tedavileri, ağız ve diş cerrahileri, diş dolguları gibi bir çok alanda çalışmalarımı sürdürmekteyim.